Gulyás Michelle, csodálatos olimpiai bajnok, az egyenruhájában tündököl – Fotógaléria

Gulyás Michelle elképesztőt alakított, amikor a párizsi olimpia utolsó napján elhozta az aranyérmet a női öttusázók között. Nem volt könnyű megküzdenie a dobogó legfelsőbb fokáért, de fáradrságos munkája meghozta gyümölcsét. A magyar sportolóra, aki világcsúccsal lett olimpiai bajnok, mindenki büszke, köztük a Magyar Rendőrség is.

A Magyar Rendőrség Facebook bejegyzése szerint Gulyás Michelle, rendőr hadnagy olimpiai bajnok lett a női öttusázók között Párizsban. A sportoló a körvívásban 24 ellenfelét győzte le, majd az elődöntőből kiharcolta a 18-as fináléba jutást. A Versailles-i kastély parkjában lovagolt, mobilmedencében rendezett 200 méteres úszásban a negyedik időt érte el, majd a kombinált számban fölényesen győzött. A tokiói játékokon 12. helyezettként végzett sportoló Párizsban megszerezte a magyar küldöttség 19. érmét, és a magyar öttusasport tizedik olimpiai diadalát aratta.