Klopp dührohama: „Megöli a játékosomat” – A csúcsrangadó után kiborult a Liverpool menedzsere

Klopp dührohama: „Megöli a játékosomat” - A csúcsrangadó után kiborult a Liverpool menedzsere

Nem bírt egymással az angol bajnokság csúcsrangadóján a Liverpool és a Manchester City (1-1). A találkozó utolsó perceiben egy tizenegyes gyanús szituációt megúszott a kék mezes együttes, ezen pedig a Pool vezetőedzője, Jürgen Klopp nagyon kiakadt.

A Manchester City a Liverpool elleni mérkőzésen Stones góljával szerezte meg a vezetést az első félidőben, majd Mac Allister büntetőjével egyenlített a második félidő elején. A találkozó végén Doku szabálytalansága miatt a Pool vezetőedzője, Jürgen Klopp kritizálta a játékvezető döntését. A mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult, amelynek eredményeként a Liverpool elveszítette első helyét az Arsenal javára a Premier League táblázatán. A Liverpool a következő bajnoki mérkőzésére március 31-én kerül sor, addig FA-kupa találkozókat vívnak, majd válogatott szünet következik. Szoboszlai Dominikék a következő meccseiket az Európa-ligában és az FA-kupa negyeddöntőjében játsszák.