Konkoly Zsófia remek teljesítményt nyújtott az 100 méteres pillangóúszásban és ezüstérmet nyert!

A címvédőként érkezett úszó Konkoly Zsófia ezüstérmet szerzett pénteken az S9-es sérültségi kategória 100 méter pillangó számában a párizsi paralimpián.

A pécsi parasportoló, Konkoly Zsófia, a párizsi paralimpián a második helyen végzett a 100 méteres hátfutamban, mögötte az amerikai Christie Raleigh-Crossley diadalmaskodott. Konkoly Zsófia pályafutása harmadik paralimpiáján a hetedik érmét gyűjtötte be, összesen 3 arany, 3 ezüst és 1 bronz éremmel. A pécsi sportoló ezzel a párizsi magyar küldöttség 11. érmét szerezte, a mérlegük pedig 4 arany, 4 ezüst és 3 bronz. Pap Bianka szintén aranyérmet szerzett az S10-es sérültségi kategória 100 méter hát számban. A Promóció keretében lehetőség van 2 db Gösser termék vásárlásával és kód feltöltésével nyereményhez jutni.