Sárközi Ákos és Horváth Tomi váratlan és izgalmas küzdelme – Elképesztő eredménnyel zárult a mérkőzés

Sárközi Ákos és Horváth Tomi váratlan és izgalmas küzdelme - Elképesztő eredménnyel zárult a mérkőzés

A 2024-es Sztárbox ötödik adásában Sárközi Ákos és Horváth Tomi mérkőzött meg a férfi könnyűsúlyban.

Az idei Sztárbox ötödik adásának első mérkőzésében a Konyhafőnökből ismert Sárközi Ákos és Horváth Tomi küzdött meg a férfi könnyűsúlyban. A 47 éves Michelin csillagos séf alázatosan készült a meccsre, rengeteg időt és energiát ölt a felkészülésbe, hogy megmutassa, mit lehet elérni nulláról. Ellenfelétől, a 22 kilót fogyott énekestől mindig is távol álltak a sportok, ezért a box edzéseken kezdetben 1-2 perc után kifulladt. Az első menet színvonalasan kezdődött, Sárközi Ákos kezdetben sokat támadott és sokat is betalált, viszont gyengébbek voltak az ütései. A második menet keményebb volt, a séf és az énekes nem kímélte egymást, de továbbra is Sárközi Ákos ütött többet. A harmadik menetre láthatóan elfáradtak, azonban maradt a folyamatos támadás mindkét fél részéről. A negyedik menetben Horváth Tominak több pontos ütése is volt, mivel a séf egyre jobban elfáradt. Végül a pontozó bírók döntése alapján, szoros küzdelemben, Horváth Tomi nyerte meg a mérkőzést. Elképesztő változáson ment keresztül Horváth Tomi, aki idén a Sztárboxban szerepel.