Barnabás Varga súlyos sérülése: Magyarország-Skócia mérkőzés sorsfordító pillanatai

Fiola helyett Botka, Nagy Ádám helyett Styles kezdett a skótok ellen. Rossi szerint mindent bele fogunk adni a meccsen.

A magyar válogatott utolsó csoportmeccsét játssza a németországi foci-Eb-n Skócia ellen. Ha nem győznek, akkor búcsúznak a tornától, még gólzáporos győzelem esetén is. Az első félidő gól nélküli volt, de végül 1:0 arányban nyertünk. Ez a győzelem a harmadik helyet jelenti, de továbbjutás még nem biztos. A csoport másik meccsén a németek 1:1-re mentették a meccset Svájc ellen, így csoportelsők lettek. A skótok elleni meccs drámai pillanatokat hozott, a magyar csapat helyzeteket dolgozott ki, de gólt csak a hosszabbításban sikerült szereznünk