Együttes végzetes vereséget szenved hazai pályán a 42:0 arányú vereség után az NB II-ben

A magyar válogatott edző sem bírta a gólzáport, kiállították. Ahogy a csapat kapusát is.

A női NB II. nyugati csoportjában a Kriston SE-Martonvásár hazai pályán fogadta a listavezető Pécsi MFC csapatát, de 42 gólos vereséget szenvedtek. A Martonvásár az első negyedórától kezdve emberhátrányban játszott, és félidőben már 23-0-s hátrányba került. Az egyébként viszonylag új csapatot Kriston Attila és felesége alapította 2022 nyarán. A Martonvásár jelenleg 16 vereséggel, 1 lőtt és 240 kapott góljával a bajnokságban nem utolsó, csak a Dunaújváros kizárása miatt.