Fordulatokban gazdag Anglia diadala: Az utolsó pillanatban jutott be az Eb-döntőbe

Akkor lőtték az angolok a győztes gólt, amikor már mindenki a hosszabbításra készült. Vasárnap a spanyolokkal játszanak a döntőben.

Az angol válogatott a németországi Eb elődöntőjében 2:1 arányban legyőzte Hollandiát. Harry Kane büntetőből egyenlített a 18. percben, majd Watkins szerezte a győztes gólt a 91. percben. Ez volt az első alkalom, hogy az angol válogatott döntőbe jutott olyan labdarúgó világeseményen, amit nem Angliában rendeztek. A korábbi három évvel ezelőtti döntőben Olaszország győzte le az angol csapatot. A berlini döntőben az angolok Spanyolországgal mérkőznek, ahol az Európa-bajnokság győztese dől el.